Akce, kterou organizovala reklamní a modelingová agentura z Brna, nabídla ochutnávku módních trendů na letošní podzim a zimu.
Jako první přišla na řadu kolekce italské, francouzské a maďarské módy, po níž následovala přehlídka luxusního spodního prádla. Nechyběla ani prezentace kožichů či společenských šatů. Závěr pak patřil provokativní kombinaci luxusního prádla a kožichů.

Ne zrovna nejlepší dojem zanechaly u publika modelky a modelové. Většina z nich se tvářila, jako kdyby právě snědla kyselý citron, nebo se raději obešla úplně bez výrazu. Nemastnou, neslanou prezentaci manekýnek a manekýnů zvýraznil i fakt, že občas nevěděli, co mají na přehlídkovém mole dělat.

Jako v baru u tyče

Raritou byla jedna plnoštíhlá modelka. Jako nápad by to nebyl špatný, kdyby působila přesvědčivě. I ona však byla velmi nejistá a před pohledy z publika dokonce klopila oči!

Křečovitá byla také choreografie. Jako trapné až komické by se dalo označit vlnění se modelek ve stylu tanečnic u tyče. Naopak dobrým nápadem, jak zapojit do přehlídky sponzorský dar, bylo umístění pohovky přímo na jevišti a její „funkční“ využití .

Módní show postihla i častá bolístka těchto akcí v podobě nezakrytých cenovek.

Svůj den neměl ani jinak kvalitní moderátor Martin Stratílek. Jeho projev byl hodně rozpačitý. Vypadalo to, jako kdyby text, který měl přednést divákům, viděl poprvé v životě. Možná zapomněl, že už není v rozhlasovém studiu a jeho oční kontakt s obecenstvem byl minimální. Navíc organizátoři jej sice „ohákli“ do moderního oděvu, ale nechali mu naprosto neladící ponožky…