„To kromě zajímavé slevy na vstupném přináší i celou řadou dodatečných výhod. V současném adventním čase může být i zajímavým tipem na originální vánoční dárek," uvedl tiskový mluvčí VČD Radek Smetana.

Tři druhy předplatného

Vybrat si můžete ze tří druhů předplatného. Představení Klasického předplatitelského cyklu se hrají ve všední dny od 19 hodin, tituly Seniorského abonmá začínají v 18 hodin a hracími dny jsou středa a sobota. Speciální Dopolední předplatné pak láká na čtyři vybrané tituly uváděné ve všední dny od 10 hodin dopoledne. Seniorskou slevu divadlo poskytuje od 60 let.

Divadlo již tradičně nabízí možnost zakoupení permanentky buď na všechna představení Východočeského divadla včetně titulů uváděných na Malé scéně ve dvoře, nebo pouze na představení v Městském divadle.
„Termíny představení na Malé scéně jsou pevně stanoveny stejně jako v Městském divadle, avšak vzhledem k omezené kapacitě sálu jsou skupiny rozděleny do menších podskupin," podotkl mluvčí VČD.

Kupon zdarma jako bonus

Při zakoupení kompletního předplatného, které obsahuje představení v Městském divadle i na Malé scéně ve dvoře, obdrží abonent jako bonus zdarma také jeden výměnný kupon. Ten pak během roku může vyměnit třeba za vstupenky na představení VČD konaná na Malé scéně ve dvoře, na INprojekty (Malé inscenační projekty světových novinek) uváděné rovněž na Malé scéně či na zvláštní akce vyhlášené divadlem.

„Dále můžete kupon použít při nákupu jedné vstupenky, kdy výměnou za kupon získáte druhou zdarma. Kupony jsou přenosné a jsou vyměňovány za vstupenky na představení vždy pouze do vyčerpání kapacity sálu," dodal Radek Smetana.