Úvodním snímkem po prázdninové odmlce budou Piráti z Karibiku – Na konci světa. „Jde o pokračování filmu, který v loňském roce lámal rekordy, konstatoval Tomáš Urbánek a dodal, že na Dukle se bude uvádět od pátku do neděle vždy od 17 a 20 hodin.

„Od pátku 24. do neděle 26. srpna přijde od 17.30 hodin na řadu třetí pokračování Dannyho parťáků. Od 20 hodin pak bude na programu americký thriller Zodiac,“ poznamenal jeden z nových provozovatelů Domu kultury a kina Dukla.

Na přelomu srpna a září budou v tomto zařízení k vidění Shrek 3, Vratné lahve, Roming či Černá kniha. „V září dojde i na Tajnosti, Next, Transformers, Harryho Pottera a Fénixův řád či Simpsonovi ve filmu,“ sdělil Tomáš Urbánek a dodal, že v pondělí 17. září odstartuje na Dukle novou sezonu také Filmový klub.

„Během srpna a září si chceme ověřit, jestli tento model může fungovat v praxi. Pokud tomu tak nebude, pokusíme se v kině realizovat některé naše další nápady,“ nastínil jeden z možných scénářů nový provozovatel komplexu.