Nese název Noční král a obsahuje celou řadu písní z televizních pořadů a živých koncertů za první desetiletí jednadvacátého století.

Bonusem je pět videoklipů, třeba známé Zvonky z roku 2009, které Karel Gott nazpíval s Darou Rollins, oblíbený song s Bushidem Für immer jung či duet s Martinou Balogovou s názvem Svět je prostě nekonečná pláž.
Ve výběru nemohou chybět ani duety s Helenou Vondráčkovou, se kterou zpěvák absolvoval na začátku milénia přes dvacet velkých koncertů po Čechách, Moravě i Slovensku. „Jde o duety Tak jdem a Jen ty a já. Na DVD jsou i dvě má živá čísla, na která jsem mimořádně hrdý. Jde o písně Lásko má a Eloise," přiblížil obsah nosiče Karel Gott.

Nové DVD vzniklo podle námětu a v dramaturgii pardubického rodáka Jana Adama, režisérem „dévédéčka" byl Jarek Voborný. Slavnostního křtu ve Velkém sále Novoměstské radnice v Praze se pak zúčastnili nejen tvůrci alba, kmotrem byl třeba i zpěvák Žlutého psa Ondřej Hejma.

Odměna zpěvákovi? Pardubické pivo!

„Byla to příjemná akce. Tentokrát jsem nepřivezl pardubický perník jako jindy. Překvapil jsem černým pardubickým pivem. Myslím, že Karel byl rád," pochlubil se pardubický člen Akademie populární hudby Jiří Petr, který se pražského křtu zúčastnil.