Celá akce je pojata jako celodenní show, na které je každoročně připraven velmi bohatý program jak pro děti, tak i dospělé.

Ti nejmenší se mohou těšit na dětský den s mnoha soutěžemi, za jejichž splnění si odnesou sladké odměny. A zároveň také poučení od hasičů, zdravotníků a šermířů. Dalším zpestřením bude skákací hrad, lezecká stěna, houpačky, čtyřkolky, imitace tetování, modely kamionů, ukázky techniky zdejších hasičů. Opravdovou hvězdou pro nejmenší publikum však je Inka Rybářová s klaunem Dendym a jejich soutěžemi.

Program pro dospělé bude opět sestaven jak z populárních interpretů, tak i regionálních účinkujících. Hlavní hvězdou letošní show je zpěvačka roku 2006 Anna K. & Band. Dalším lákadlem, které ocení hlavně mladší generace a dospívající mládež, bude koncert skupiny Clou. Pro příznivce skupiny Kabát je připraven Kabát revival a dále řada místních kapel. Celý program oživí dvě exhibice v bike-trialu Martina Šimůnka – trojnásobného mistra světa a reprezentanta ČR. Program zpestří taneční vystoupení skupin T-Komplex a La Gotcha a zakončí ho diskotéka.

Připraven je rovněž sud piva pro osmičlenný tým, jenž vyhraje klání „Nejsilnější kujebáci 2007“. Ukažte, že jste chlapi a přihlaste svůj tým do soutěže!

Akci pořádá agentura Czech marketing ve spolupráci s SK Vysoké Mýto a pod záštitou starosty města Martina Krejzy.