Letní kino má nové plátno
Redakce
Pardubické letní kino Pernštejn, které promítá u Wonkova mostu, má od nedělního odpoledne nové projekční plátno. To původní bylo poškozeno při bouřce na konci července.
Pardubické letní kino Pernštejn
|
Foto: Jaroslav Kouba
"Zbrusu nové projekční plátno bylo částečně financováno veřejnou sbírkou iniciovanou diváky na Facebooku," uvedl promotér letního kina Jan Motyčka.
V neděli od 21 hodin kino promítne Drama Creed II. "Adonis Creed (Michael B. Jordan) bojuje se životem i sám se sebou. Snaží se ze všech sil, aby se věnoval svým nejbližším a zároveň nezanedbával přípravu na důležitý souboj v ringu. Čeká ho silný soupeř, jehož jméno se navíc spojuje s dávným neštěstím v jeho rodině," zní oficiální text distributora.
Opravená silnice je horší než původní
Prezidentské volby 2023
Druhé kolo prezidentských voleb proběhne v termínu 27. a 28. ledna 2023. Prezident se volí přímou volbou, dosavadní dvě přímé volby vyhrál Miloš Zeman. O názorech prezidentských kandidátů se dozvíte v unikátním seriálu Prezidentský souboji Deníku. O novinách pak v denním zpravodajství z voleb.
Kandidáti na prezidenta, kteří postoupili do druhého kola
Andrej Babiš, Petr Pavel
Ostatní kandidáti na prezidenta
Jaroslav Bašta, Karel Diviš, Pavel Fischer, Marek Hilšer, Danuše Nerudová, Petr Pavel, Tomáš Zima
Přinášíme také návod, jak volit, a rozhovory s rodinnými příslušníky kandidátů.
Monika Babišová, Klára Fischerová, Robert Neruda, Jitka Divišová
Podívat se také můžete, jak probíhaly prezidentské volby v roce 2018.