„Film Rivalové vypráví skutečný příběh dvou pilotů, kteří jsou soky nejen na okruzích, ale také ve skutečném životě. Přestože jsou soupeři, jsou také jeden pro druhého inspirací," uvedl promotér letního kina Jan Motyčka.

Tento snímek vypráví o řidičích Formule 1 Jamesovi Huntovi a Niki Laudovi. Film může ohromit neskutečnou rychlostí, krásnými ženami a touhou po vítězství. Pro milovníky adrenalinu bude tento snímek dobrou volbou.

Rychle a zběsile

Nedělní promítání si užijí fanoušci zesnulého herce Paula Walkera. Bude se totiž promítat film Rychle a zběsile 6, kde nebude o akční scény nouze.

„Na konci pátého dílu se Dom a Brian radovali z dobře odvedené práce, když jejich zásluhou skončil jeden mafián z Ria o sto milionů dolarů chudší a oni o stejnou sumu bohatší. Vše však mělo háček, nad oběma visela hrozba vězení, a tak se museli rozprchnout po světě, daleko od svých blízkých,"prohlásil promotér letního kina. Promítat se bude opět od devíti hodin večer a oba snímky můžete vidět zdarma.

Vydejte se na party do kina

Dalším zážitkem společného projektu Pardubického deníku a webového portálu www.zazitkyzpardubic.cz bude Firemní party v Pardubickém letním kině. Uspořádejte firemní party v nejnavštěvovanějším prázdninovém projektu regionu a největším letním kině v České republice. Součástí nabídky je pronájem VIP prostor v areálu letního kina, občerstvení, partnerství konkrétního filmu, projekce reklamního spotu na plátně před filmem a fotodokumentace. Chcete-li vyhrát tento zážitek, odpovězte do pondělní desáté hodiny na e-mail: martina.vosahlova@denik.cz na otázku: „Jak se jmenuje promotér Pardubického letního kina?". Nezapomeňte uvést své jméno, mobilní telefon a heslo: „Zážitky".  

(tob, vlk)