Už na dnešní (sobotní) večer je naplánován jeden z nejočekávanějších hitů letošní sezony. „Jde o film Sex ve městě, který měl českou premiéru teprve letos a nám se podařilo jej získat ve skutečně rekordně krátkém čase,“ sdělil Jan Motyčka na adresu snímku, jehož hlavními hrdinkami jsou Carrie, Samantha, Miranda a Charlotte. „Vznikl čtyři roky po skončení šesté série populárního televizního seriálu,“ řekl Jan Motyčka.

„Jakmile Pan Božský zachránil Carrie z jejího problémového vztahu v Paříži, odhodlal se konečně jejich vztah zlegitimizovat a přípravy na velký svatební den můžou začít. Charlotte nepřestává toužit po vlastním dítěti, Miranda zažívá první trhliny v dosud perfektně fungujícím manželství a Samantha stále vyhledává nová milostná dobrodružství,“ pravil druhý z provozovatelů Pardubického letního kina Tomáš Drechsler a dodal, že milovníci tohoto kultovního televizního seriálu se dočkají všeho, co na něm mají rádi – krásných šatů a bot, zajímavých milostných problémů a samozřejmě i spousty sexu.
Letošní program zakončí zítra večer napjatě očekávaný velkofilm Indiana Jones a království křišťálové lebky.

„Devatenáct let čekání skončilo. Jedna z nejslavnějších postav filmové historie se pod režijním vedením Stevena Spielberga vrací na stříbr〜né plátno,“ prozradil.

„V dalším dobrodružství bude nestárnoucí Indy spolu s agentkou Irinou Spalkovou (Cate Blanchettová) bojovat o křišťálovou lebku. Ta je údajně rozdělena na sedm částí, rozesetých po celém světě a bezpečně ukrytých. Ten, kdo ji spojí v jeden celek, bude disponovat nesmírnými znalostmi a silou, jakou si člověk nedokáže ani představit,“ upřesnil druhý z provozovatelů kina. „Diváci se budou moci těšit na řadu zajímavých dárků a překvapení včetně vystoupení pardubického Elvise Ivo Fišera,“ uzavřel.