Jednou z hvězd letošního pálení čarodějnic na Kunětické hoře byla i zpěvačka Anna K.. „Velmi jsme se na tuto akci těšili, protože šlo o jedno z našich prvních hraní po takřka dvouměsíční pauze, kterou jsme si museli dát poté, co jsem se zranila na lyžích. Noha sice ještě maličko bolela, proto možná mé pohyby na pódiu ještě nebyly zcela koordinované, ale my jsme si to opravdu užili. Byla jsem si jista, že to tady bude boží a bylo,“ nechala se slyšet Anna K.

„Můj obdiv měli diváci, kteří vydrželi stát přímo před pódiem, i když dost pršelo. Doufám, že z toho nenastydli. Byli prostě úžasní! Přiznám se, že já bych v tom dešti asi nevydržela. Ale oni byli moc hodní, že neutekli. Možná to bylo i proto, že viděli, že mají před sebou kulhavou a nemocnou zpěvačku,“ pousmála se Anna K., která si užívala i to, že mohla vystupovat pod středověkým hradem.

„Taková místa pro hraní miluji. Přijde mi to takové mystické,“ prozradila Deníku populární zpěvačka.
„Je pravdou, že tentokrát to bylo o něco složitější. Z jedné strany mi svítily do očí reflektory a z druhé pohled na Kunětickou horu znemožňoval déšť,“ prohlásila Anna K., která našemu listu odpověděla i na dotaz, zda má raději pálení čarodějnic nebo oslavy prvního máje. „Je mi to úplně jedno. Já mám ráda všechny večery, kdy je důvod k oslavě,“ svěřila se zpěvačka.