Akce se koná se pod záštitou Renaty Langmannové – České Miss 2006, Ladislava Libého – poslance PČR, Romana Línka – náměstka hejtmana Pardubického kraje, Jana Čechlovského – starosty města Chrudim, kteří zasednou vporotě spolu simitátorem Václavem Faltusem, topmodelkou Martinou Dvořákovou, Miss Aerobik 2007 Monikou Horákovou, Českou vicemiss Bárou Kolářovou, Českou miss Renatou Langmannovou, zpěvačkou Klárou Kolomazníkovou, s loňskou vítězkou Anetou Hejkalovou a dalšími.

Během večera vystoupí Václav Faltus, zpěvák Josef IX., taneční skupina Hroch a čeká Vás velká módní a taneční show.

Celý večerem provedou moderátoři Petr Vojnar a Michaela Ochotská. Část výtěžku zakce půjde na charitativní účely.

Mezi děvčaty se vytvořila velice dobrá parta a věřím, že zvítězí ta nejlepší. Poroto určitě nebude lehký úkol, ale naše miss je především vduchu velké show a doufám, že se všichni návštěvníci budou především dobře bavit. Letošní rok bude celý ve stylu James Bond 007 – velká scéna, super světla, plazmové obrazovky,“ uvedl Radek Mašík, ředitel pořádající agentury Máša agency. Finalistky se během večera představí v několika „missích“ disciplínách, jako je volná disciplína, promenáda vplavkách, rozhovor.

Od 26. 10. 2007 běží SMS hlasování o titul Miss sympatie. Podrobnosti o hlasování se lidé dozví na oficiálních stránkách soutěže www.missvychodnicechy.cz.

Na vítězku čeká nejen otevřená brána do světa modelingu a zakázky od agentury Máša agency, ale i věcné ceny, jako korunka a značkové šperky, zapůjčení automobilu Toyota Yaris na měsíc, hodinky Axcent of Scandinavia, kosmetické balíčky, dárkové předměty od partnerů akce a další hodnotné ceny.

 

„Dívky tento víkend 3.a 4.listopadu mají soustředění vHotelu Bujnoch vPřelouči, kde budou nacvičovat choreografii, pilovat chůzi a volnou disciplínu,“ uvedla hlavní choreografka večera Pavla Bendáková.

Druhá v pořadí je Miss Královéhradeckého kraje, která se koná 14. 11. 2007 vHradci Králové.Pět vítězek zobou soutěží, tedy 10 finalistek se pak 7. 12. 2007 utká o Miss východní Čechy v Ideonu Pardubice.

„Vstupenky na tuto akci jsou v předprodeji vInfocentru vChrudimi a Pardubicích a vDivadle Karla Pippicha v Chrudimi," dodal Mašík.