Hlavní hvězdou letošního ročníku Pohřebačského jarmarku, který se uskuteční v neděli 28. září od devíti do sedmnácti hodin v Opatovicích nad Labem – Pohřebačce, bude populární zpěvák DALIBOR JANDA.

Zajímavé názvy

„O Pohřebačce už jsem slyšel v souvislosti s Opatovicemi nad Labem. Na opatovické pláži jsem vystupoval v květnu roku 2010. Pohřebačku tedy znám, občas projíždím kolem. Je to zajímavý název. V okolí jsou vůbec zvláštní názvy vesnic – Praskačka, Čeperka, kousek dál Syrovátka…," řekl Dalibor Janda.

Tisíce koncertů

„Za ta léta, co zpívám, jsem absolvoval tisíce koncertů a vystoupení, takže na akcích, jako je Pohřebačský jarmark, jsem byl mnohokrát. Vždy za obrovské podpory diváků a s bezvadnou atmosférou," svěřil se oblíbený umělec, který pevně věří, že své fanynky a fanoušky rozhodně nezklame i proto, že do svého vystoupení má v plánu dát řadu hitů.

„Doufám, že je nezklamu. Určitě dám Kaskadéra, Hurikána, Kde jsi a další písničky," slíbil Dalibor Janda, který rád vystupuje se svou dcerou. A ta nebude chybět ani v Pohřebačce. „Jiřina Anna se mnou jezdí již několik let. Na Pohřebačce bude samozřejmě se mnou, a také zde zazpívá," ujistil populární interpret.

Jarmark s řemesly

Návštěvníci letošního ročníku populární akce se mohou těšit i na zpěvačku Yvettu Simonovou, zpěváka Nathaniela Filipa, divadlo pro děti, pop-punkovou skupinu Rogers či Staropražskou galerku.
Nebudou chybět ani děti z opatovické mateřské a základní školy či cimbálová muzika Majerán.

A jaký by to byl jarmark, kdyby na něm nebyly k vidění ukázky řemesel? „Své umění zde budou předvádět i žáci středních škol a učilišť. Samozřejmostí budou rovněž výrobky s nejrůznějším zbožím a tradiční výstava, tentokrát o historii Opatovic nad Labem," informovali Deník pořadatelé letošního ročníku Pohřebačského jarmarku.

Atrakce pro děti

„Bohatý program doplní i výstava drobného zvířectva a zábavné atrakce pro děti. A ten, kdo bude mít chuť, může si dát i čerstvě vylovenou rybu," nechali se slyšet organizátoři nedělní celodenní akce.