„Já ne, ale na to, že nemám sestru, jsem toho už tenkrát věděl docela dost. Jedné čtyřleté holčičce jsem tehdy ukázal to, co mám já a ona naoplátku to, co má ona,“ zavzpomínal frontman kapely, jež nedávno oslavila patnácté narozeniny.

„Je tu nějaká patnáctiletá dívka, chlapec či hermafrodit, abychom viděli, jak takových patnáct let vypadá,“ zeptal se Kryštof Michal, načež se jako nejodvážnější ukázala být Aneta z Pardubic, kterou kapela vytáhla na pódium.

„Když začali pouštět do sálu, spatřil jsem tu samé hezké lidi. Tak jsem se šel naší manažerky zeptat, jestli tady opravdu máme koncert my. Ona mě uklidnila, že ano,“ oddychl si zpěvák oblíbené formace, která v Pardubicích zahrála i hity Sweet Little Something, Cliché, Bet My Soul, In Da Yard, Bubblebrown, English Stereo, World Of Prose či Please Look At Me. Bylo vidět, že kapela si koncert v ABC klubu vyloženě užívala. „Dlouho před ním jsme nehráli, protože jsme byli zavření ve studiu, kde jsme nahrávali hudbu k jednomu novému českému filmu. A dlouho zase hrát nebudeme, protože budeme opět ve studiu točit další řadovou desku,“ vysvětlil Kryštof Michal.