Vzhledem k loňskému přestěhování velkého festivalu do města pod Bílou věží se rovněž Zimní Rock for People odehraje v Hradci Králové.

Festival Zimní Rock for Peo〜ple byl od svých počátků spjatý s pražským klubem Abaton, kde se konalo předchozích pět ročníků. Nyní se vydává za svou letní „matičkou“ do východočeské metropole. „Střelák“ přivítá tuzemské kapely Vypsaná fixa, Skyline, UDG, Sto zvířat a Horkýže Slíže ze Slovenska.
Rock for People je jedním z největších domácích hudebních letních open air festivalů. Jeho zimní část je pak malou klubovou variantou.

Pořadatelé loni letní přehlídku přesunuli z Českého Bro〜du na Kolínsku do areálu královéhradeckého letiště. Letošní 14. ročník se uskuteční opět na hradeckém letišti, a to 2. až 5. července, ale kapely pořadatelé zatím tají.

Na Zimní Rock for People organizátoři pravidelně zvou převážně zástupce české hudební scény, kteří v předchozím ročníku festivalu podle jejich názoru u publika slavili největší úspěchy.

V posledních letech přidali i některé zahraniční formace.

Vstupenku vám dáme zdarma. Stačí co nejrychleji zavolat na naši zelenou linku předplatitelů
800 226 622, která je vám k dispozici každý všední den od 8 do 15.30 hodin, a můžete vyrazit. Pozor, počet vstupenek je omezený!