Zábavní centrum Zababa v Bohdanči přivítalo jednu z nejvzácnějších návštěv ve své dosavadní historii. Do zdejšího hudebního klubu o uplynulém víkendu dorazil známý raper Patrik „Rytmus" Vrbovský (na snímku Jaromíra Landsmana).

Čekání se vyplatilo

Jedna z nejoriginálnějších osobností současného československého šoubyznysu na sebe nechala poměrně dlouho čekat. Do Bohdanče přijela se zhruba hodinovým zpožděním, což však bývá tradiční kolorit akcí tohoto typu.
Provozovatelé Zababy vzali čekání na hvězdu hodně sportovně a podobné to bylo i v případě návštěvníků klubu.

Rytmus se jim ostatně za jejich trpělivost bohatě odměnil. Už při příjezdu do Zababy se ochotně s každým fotil, působil uvolněně, spontánně, zkrátka žádný namachrovaný mistr světa, který byl dával okázale najevo svůj majestát.
Od první chvíle, co Rytmus vešel na pódium, bylo jasné, jak moc jsou jeho fanoušci na bohdanečské vystoupení natěšení. Zaplněný klub vytvořil pořádný kotel, který si slovenský raper viditelně užíval.

Aby ne, když u skoro každé pecky se mohl spolehnout na pomoc početného a hodně hlasitého pěveckého sboru z publika. Zakladatel legendárního hiphopového uskupení Kontrafakt, který ve svém projevu nejde pro nějaké to sprosté slovo daleko, se v Bohdanči dobře bavil.

„Je tu pohoda!"

„Je tu pohoda," konstatoval během vystoupení viditelně spokojený Rytmus, který překvapil i tím, že část své produkce strávil přímo mezi fanoušky na tanečním parketě.
Odtud rapoval, ale zároveň se s nimi fotil, zdravil, podával jim ruce, půjčoval si jejich mobilní telefony a na ně se také sám točil.

„Chci ho domů!"

„Je super! Já ho chci domů," vykřikla obdivně jedna z návštěvnic bohdanečského koncertu Rytmuse.

Asi měla smůlu, protože životní partner populární československé zpěvačky Dary Rolins se pak z jeviště po velmi dobrém výkonu poměrně rychle a překvapivě vytratil.

Na závěr jen vzkázal: „Jděte si za svým cílem. Když jsem to dokázal já jako poloviční cikán, tak to může dokázat i kdokoliv jiný," dodal Patrik Vrbovský, jehož otec je Rom.

Sídliskový sen

O soukromí Rytmuse velmi zajímavě vypráví rovněž celovečerní dokument Mira Drobného Sídliskový sen.

Ten je v současné době k vidění mimo jiné také v pardubickém multikině CineStar.