Opět se jedná o program především pro rodiny s dětmi, který je připraven prodejnami sítě Berry tentokrát na vlakových nádražích v Hradci Králové, Pardubicích a Skutči. Koncertovat zde budou umělci různých žánrů, jsou připraveni moderátoři i další pěkná muzika.

Na krajských nádražích budou významní sportovci nejen na autogramiádách, ale i pro zábavné soutěžení s dětmi, naproti tomu je do Skutče připraveno zabíjačkové hodování.

V Rosicích bude zdarma zastávka pro prohlídku železničního muzea. Dopravu mezi jednotlivými místy zajistí zvláštní vlaky, které vypraví České dráhy.
Svezete se tak nejen parními vlaky či historickými motoráky „Hurvínek“, ale také mimořádnými soupravami sestavenými z několika moderních Regionov.

Ve Skutči jsou již připraveny 4 staré zajímavé vagony – funkční kino, herna pro děti, konferenční vagon se soutěžemi pro děti a expozice prodeje drážních jízdenek.

Prodej vstupenek za zvýhodněné ceny probíhá na nádražích v krajských městech a v Chrudimi, Slatiňanech, Žďárci a Hlinsku, přičemž počet volných míst ve zvláštních vlacích je omezen. Velký zájem bude jistě také o podvečerní vystoupení pánů Svěráka a Uhlíře v legendární Hodině zpěvu na pardubickém nádraží od 16.15 hodin.