Deník vám ve spolupráci s kadeřnickým a solárním studiem Sun City přináší další unikátní projekt. Po akcích, které nesly názvy Proměny a Mládněte s Deníkem a měly mezi vámi velký úspěch, se nyní můžete stát Hvězdou plesu.

Pro letošní zimu jsme si pro vás připravili mimořádně atraktivní projekt určený zejména pro ženy a dívky, které se chtějí alespoň na jediný večer stát hvězdami plesu. Celou plesovou sezonu vám proto budeme nabízet tipy, jak vyzrát nad mnoha úskalími spojenými s přípravami na ples.

Komplexní poradenství v oblasti krásy vám zprostředkuje náš dlouholetý partner – kadeřnické a solární studio Sun City.

Nejnovější trendy 
v účesech a líčení

V následujících týdnech vám představíme kolekci nejnovějších trendů 2012 v účesové tvorbě. Spoustu důležitých informací se dozvíte také o líčení. O to se postará Miss Aerobic 2007 Monika Horáková, která se rovněž stala tváří celého projektu Hvězda plesu.
„V neposlední řadě vám poradíme, jak se krásně, přirozeně a bezpečně opálit. Naším společným cílem jste vy – abyste byla nádherně učesaná, dokonale nalíčená, přirozeně opálená, prostě hvězda plesu," prohlásila Lenka Kárychová z kadeřnického a solárního studia Sun City.

Kromě přínosných rad a tipů pro vás však máme ještě něco! Každý měsíc se dvě naše čtenářky mohou stát hvězdami plesu, a to zcela zdarma. Dvě výherkyně budou moci absolvovat opalovací program, zkoušku účesu i líčení a v den D  z nich odborníci z kadeřnického a solárního studia Sun City udělají opravdové a dokonalé hvězdy plesu.

Posílejte fotografie, uzávěrka se blíží

Do prvního kola soutěže se můžete přihlašovat již nyní. Svou fotografii a své krátké představení zasílejte na e-mailovou adresu martina.vosahlova@denik.cz.
Ale pospěšte si, první kolo přihlášek se uzavírá již v pondělí 10. prosince. Hvězdami plesu se pak naše dvě výherkyně stanou v sobotu 12. ledna. Lenka Štěpánková