„Při vymýšlení názvu podniku jsme byli inspirováni retrem, komiksy, kvalitními věcmi, které mají ducha a hloubku. Joker je nejvyšší karta, v komiksu je to blázen, který si pohrává se životy,“ sdělil Deníku jeden z autorů projektu Kamil Honisch neboli DJ Mescalero.

Největší důraz tvůrci kladli na kvalitní muziku a obsluhu.

Barmani jsou podle nich osobnosti, které se umístily na předních příčkách barmanských soutěží jak u nás, tak ve světě. Navíc prý mají skvělé reference.
„Tento bar jsme vytvořili pro lidi svobodné duchem, kteří si nepotrpí na konvence,“ řekl provozní vedoucí a také barman Martin Líbal.

Co se týče muziky, Joker bar nehraje žádné diskotékové „rychlokvašky“, ale nestárnoucí žánry světové hudby od 50. let 20. století - rock’n’ roll, boogie, hardrock, reggae a jiné. Podle Honische jde o první hudební bar takového typu v Pardubicích.

Příchozí se mohou těšit nejen na jeho nespoutané show, ale také na stylové české kapely. Navíc mají všichni návštěvníci možnost vyhrát hodnotné ceny, jako například lístky na koncerty a další akce. Bar má ještě další část nazvanou Coffee And Coctails, která bude otevřena každý den.

(bry, lub)