„Janička má takový klučičí kukuč,“ konstatovala herečka, která v seriálu ztvárňuje postavu Ivany Sýkorové.

„Osobně si myslím, že Janě je teď šum a fuk, jestli ji lidé berou za chlapečka nebo holčičku. Ona je milým společníkem, není to žádný nepříjemný rozmazlený křikloun, který by dělal potíže,“ prozradila našemu Deníku členka pražského Dejvického divadla při své návštěvě města perníku.

„Natáčení seriálu snáší dcera dobře. Televizní hvězdou je již od dvou měsíců a mám pocit, že ji pobyt ,na place’ nijak nepřekáží a neomezuje. Naopak cítím, že je tam spokojená,“ nechala se slyšet Zdeňka Žádníková – Volencová. „Pokud by to tak nebylo, tak bych nemohla v tomto projektu pokračovat. Naštěstí s ní ale není žádný problém,“ oddychla si oblíbená herečka, která tak skvěle spojila příjemné s užitečným.

„Kdyby bylo třeba, tak mám vynikající chůvu, která už se starala o mou nejstarší dceru. Když nejsem s dětmi, vím, že jsou možná ještě v lepších rukách. Je to člověk, který udělá, co jim na očích vidí, ale v tom dobrém slova smyslu. Má je jako za své, což je hodně důležité. To je pak hotová výhra,“ dodala na závěr jedna z hlavních postav seriálu Velmi křehké vztahy.