PŘIPRAVUJEME FOTOGALERII

Štáb vedený režisérem Jiřím Strachem se utábořil v jedné z kaváren přímo v centru města, kde vznikaly další záběry do nového cyklu České televize Setkání s hvězdou. Ten tentokrát představí Janu Hlaváčovou ve třech různě zaměřených povídkách, v nichž bude mít možnost rozehrát své herecké mistrovství.

„Když mě oslovili s nabídkou, zda bych měla o tyto povídky zájem, přečetla jsem si je, líbily se mi, a tak jsem souhlasila. Byla jsem ráda, že se režie ujal právě Jiří Strach. Mám k němu důvěru a myslím si, že patří ke špičce televizní režie,“ uvedla pro náš Deník Jana Hlaváčová.

„A v Pardubicích je vždycky příjemně. S panem režisérem zde točím už druhý film. Ten první byl Operace Silver A. On si to tu tady tehdy zamiloval a já sem jezdím ráda i proto, že ve zdejším divadle mám své bývalé žáky, z nichž jeden – Petr Dohnal – je dokonce jeho ředitelem. Navíc jsme tu velmi často i hrávali. Je to zkrátka dobrá štace,“ prohlásila známá herečka.

Tu potěšilo i to, že se televizní natáčení odehrává v reálu a nikoliv v ateliéru. „Pro štáb je to možná o trochu náročnější, ale pro příběh je to výhoda v tom, že prostředí skutečně žije,“ nechala se slyšet Jana Hlaváčová.

Ta se však Deníku přiznala, že kavárenské prostředí není zrovna tím, které by v soukromí příliš vyhledávala.
„Do kaváren nechodím. Nemám na to čas,“ pravila.

Více fotografií z televizního natáčení můžete najít na naší webové adrese www.par dubicky.denik.cz/hlavacova