V pátek 12. 7. to bude český film Jan Palach, který zaznamenává několik posledních měsíců života Jana Palacha – studenta, který obětoval svůj život na protest proti potlačování svobod a pasivnímu přístupu veřejnosti po začátku okupace států Varšavské smlouvy. Jan Palach o svých úmyslech nikomu neřekl, proto se film snaží zachytit okamžiky jeho rozhodnutí.

V sobotu je na programu americké drama BlacKkKlansman, které vypráví životní příběh Rona Stallwortha – mladíka černé pleti, který v 70: letech minulého století infiltroval do Ku Klux Klan, když se stal jako první černoch členem sboru coloradské policie. Co tím sdělil ostatním černochům a jaká byla jeho cesta? Na to odpoví film.

V neděli 14. 7. letní kino nabídne mysteriozní thriller Zlý časy v El Royale.

Hotel El Royle byl v minulosti velmi oblíbený a hojně navštěvovaný nejen celebritami. Roky své slávy má už ale za sebou a zbyly po nich pouze černobílé fotky na zdech. Jednoho dne do něj však zavítá naráz pět návštěvníků, kteří netuší, že se jejich pobyt stane cestou o vlastní vykoupení.

V pondělí 15. 7. bude kino patřit Čtyřlísku. V českém animovaném filmu vezmou Fifinka, Myšpulín, Piňďa a Bobík s sebou děti opět na dobrodružství. Tentokrát se jejich výlet do Prahy promění v pomoc císaři Rudolfovi, který se vydal z minulosti do přítomnosti.

Kruh měl být symbolickou kresbou, která by propojila areál bývalé Prokopky, centrum města a galerii na Příhrádku. Nyní musejí umělci čáry smýt.
Záhadné bílé čáry v centru byly uměním. Z ulic už zase mizí