Než si pro nás přijde. Takový je název filmu, který bude k vidění dnes večer po setmění v případě příznivého počasí v Tyršových sadech. Návštěvníci Pardubického letního kina si tento titul budou moci vychutnat opět zcela zdarma!

„Příběh diváky zavede do dvou zcela rozdílných světů – miliardáře Edwarda Colea a obyčejného mechanika Cartera Chamberse, které už se snad ani více lišit nemohou,“ uvedl jeden z provozovatelů letního kina Jan Motyčka.

„Na křižovatce svých životů však sdílí stejný nemocniční pokoj. Během společných rozhovorů zjistí, že mají přece jen něco společného – touhu co nejlépe využít čas, který jim zbývá, než je ,nasypou do urny’ a poznat, kdo skutečně jsou. Společně se vydají za největším dobrodružstvím svého života, na cestě se stanou nerozlučnými přáteli a naučí se, jak brát vzestupy i pády s nadhledem a humorem. Každý sdílený zážitek si pak odškrtnou na svém dlouhém seznamu přání,“ řekl druhý provozovatel Tomáš Drechsler. V hlavních rolích účinkují Jack Nicholson a Morgan Freeman.