Vybrané články pro vás zdarma

To nejzajímavější z Česka i ze světa každé ráno do Vaší emailové schránky

Děkuji, již jsem odběratelem
ZMĚNIT REGION
Zavřít mapu

Michaela Rozsypalová

Redaktorka

archiv Michaely Rozsypalové


Začátky nebyly příliš jednoduché. Do rozjetého každodenního kolotoče zpravodajství z města na soutoku Labe a Vltavy jsem naskočila po mateřské dovolené a moje předešlá žurnalistická zkušenost pocházela jen z ročního působení v tehdejších Pátečních novinách, které vycházely na Litoměřicku jako týdeník.

archiv Michaely RozsypalovéNa Mělníku jsem nakonec strávila krátké dva roky. Poté totiž s narozením dcery následovala druhá pauza na rodičovské dovolené. Ta trvala do roku 2014, kdy jsem se ze středních Čech vrátila do rodného Litoměřicka a na podzim nastoupila do krajské redakce Deníku v Ústí nad Labem jako grafická editorka.

archiv Michaely RozsypalovéPo dvou letech jsem převzala šéfredaktorskou štafetu v Litoměřickém deníku, ale za čas jsem na nějakou dobu litoměřickou redakci opustila a přešla zpět na pozici grafické editorky do Ústí.

archiv Michaely RozsypalovéAvšak Litoměřice jsou mi nejspíš souzené, a proto jsem se ke konci minulého roku na post šéfredaktorky v Litoměřicích vrátila. A i když je práce novináře občas náročná a skloubit ji s rodinou a péčí o děti není vždycky lehké, neměnila bych. Baví mě různorodost témat, která můžu zpracovávat i možnost se občas dostat na místa, kam bych se za jiných okolností nepodívala. Hlavu si nejraději čistím dlouhými výlety do přírody, buď pěšky, nebo na kole.

< Předchozí
1 z 4
Další >

Nejnovější články redaktora:


Napište zprávu redaktorovi:

Potvrzuji, že odesláním tohoto formuláře vyjadřuji svůj souhlas s Všeobecnými smluvními podmínkami a beru na vědomí tyto Zásady zpracování osobních údajů společnosti VLTAVA LABE MEDIA a.s. („VLM“).

Seznamte se s šéfredaktory Deníků severních Čech:

Prozkoumejte jiný region ČR: