Nevěřil jsem, že by odchod Petra Koukala a Jana Koláře měl s Pardubicemi extra zacvičit. Pavel Brendl dá hromadu gólů, Kris Beech zase nechá soupeřům ochutnat něco ze zámořské tvrdosti. Sekl jsem se.  B+B jsou pro mě zatím spíš Z+Z. Zklamání a Zmar.
Všimnete si toho hned. Zarputilá hra nezdolného mrňouse Koukala schází.

Bafnout puk a prosvištět s ním do útočného pásma, když mají ostatní trochu v kalhotách? Jo, tohle bylo jeho. Navíc ta práce dozadu…
Když přišel po prohraném zápase mezi novináře, zuřil, v očích měl blesky. Docela živě si dovedu představit, jak uměl kabinu zpucovat.  Jeho zaujetí mi u současného týmu chybí.

To samé platí o Kolářovi. Když se Pardubicím nedařilo, museli jste si všimnout té pěny u pusy. Ač na to nemá figuru, snažil se srážet jednoho soupeře za druhým. Navíc když vloni začal ke svým kličkám přidávat i góly, byl jedním z nejplatnějších hráčů v extralize. Co s tím?

Vzhledem k tomu, že se nikde v okolí Pardubic nenachází žádný ropný vrt, tak asi čekat. Čekat, až podobná dvojice vyroste z Kousala a Buchteleho. Tihle dva v sobě mají podobný potenciál.