Po nárazu zůstalo jedno vozidlo napříč silnicí. Poslední vozidlo z místa zmizelo před půl šestou. Jeden z účastníků nehody skončil se zraněním v pardubické nemocnici a pomalu jedoucí kolony se tvořily jak ve směru na Přelouč, tak do centra Pardubic, prakticky až na úroveň OD Hypernova.

Bourala i MHD

Dvě nehody vozidel MHD zaznamenali v úterý pardubičtí policisté. K prvnímu střetu došlo hned ráno v Lázních Bohdanči. Kamion tam při dobržďování na zledovatělé vozovce zezadu narazil do trolejbusu. V druhém případě se střetlo osobní vozidlo s autobusem na křižovatce Anenská. Zde pravděpodobně hrálo roli nedání přednosti v jízdě. U obou nehod vyčíslili policisté škodu na asi sto tisíc korun a obě kolize se rovněž obešly bez zranění.

Nehodáři se nezastavili

Pardubičtí policisté z oddělení dopravních nehod si úterý doopravdy "užili". Jezdili totiž od nehody k nehodě. "Já už to ani nepočítám, fakt nevím kolikátá to je," raegoval jeden z policistů na dotaz, kolikátou nehodu už vidí. A to ještě nebylo ani pět hodin odpoledne. "Myslím, že tak dvanáct určitě, a to jezdí ještě jedna hlídka," odhadoval nakonec.