Už brzy ráno se u Choltic vyboural řidič osobního automobilu. Vůz se po nehodě ocitl mimo vozovku a jeho řidič utrpěl lehká zranění a automobil se postarali hasiči. Ti se museli vydat také na silnici mezi Sezemice a Holice, kde dopoledne do betonového mostku narazil řidič osobního vozidla. „Řidič utrpěl zranění a byl převezen do nemocnice. Silnice byla v době odstraňování následků neprůjezdná. Na místě zasahovali hasiči z Holic a Pardubic," konstatovala mluvčí pardubických hasičů Vendula Horáková.

K nehodě došlo před polednem také na pardubické rychlodráze, kde před autobusem vyjíždějícím ze zastávky nestihla dobrzdit dodávka. Její řidič naboural vozidlo jedoucí před ním a také automobil v protisměru. Policisté nehodu vyřešili na místě v blokovém řízení.

Drobné nehody

K dalším nehodám by se dal připočíst i pád cyklisty na kruhovém objezdu před restaurací U Kalvodů, který skončil lehkým zraněním. Na silnici z Býště na Třebechovice pod Orebem se srazila dvě auta, stejně jako na silnici mezi Litětinami a Vysokou u Holic. Ani v jednom případě nedošlo naštěstí ke zraněním.