K nehodě došlo asi deset minut před čtrnáctou hodinou v ulici Na Drážce. Na přechodu pro chodce u autobusové zastávky srazil řidič asi osmiletou dívku, která po přechodu přecházela vozovku. Řidič nejen že neposkytl dívce potřebnou první pomoc, ale ani nezabrzdil a z místa okamžitě ujel. Dívka byla sanitkou převezena do nemocnice, utrpěla pouze zranění levé ruky.

Podle popisu se jednalo o černé vozidlo značky Volkswagen Passat černé barvy v provedení sedan neznámé registrační značky. Řidič od nehody ujížděl směrem na Sezemice. Policie v této chvíli vyhlásila po vozidle intenzivní pátrání.

"Vyjížděl jsem ze zastávky a dával přednost dívce, která už byla na přechodu pro chodce. Ve zpětném zrcátku jsem postřehl, že mě v té chvíli začalo předjíždět černé vozidlo. Holčička byla v té chvíli na úrovni dělící čáry. Zahlédl ji asi na poslední chvíli a udělal myšku. Přitom ale děvče zachytil za levou ruku a srazil jí na silnici," popsal nehodu řidič trolejbusu. "Bohužel, značku vozidla už jsem v tom spěchu nezahlédl, ihned jsem volal záchranku a upozornil projíždějící policejní hlídku," řekl dále přímý svědek nehody.

Policie žádá případné svědky této nehody, kteří by mohli poskytnou informace o události nebo o hledaném černém vozidle, aby neprodleně volali na linku 158.