V odpoledních hodinách se například střetlo osobní auto s motocyklem na třídě Karla IV. u parkovacího domu. Řidič osobního vozu při vyjíždění na hlavní komunikaci přehlédl zleva přijíždějící motocykl, který do něj vzápětí narazil. Nehoda se obešla bez sebemenšího zranění.

Další nehoda se stala na čtyřpruhové Nádražní ulici směrem od Hradce Králové a jeden z policistů jí popsal jako karambol vystřížený z akčního německého seriálu Kobra 11. Osobní vozidlo zezadu narazilo do přívěsného vozíku, který se po nárazu vymrštil a po několikametrovém letu skončil v travnatém pásu u silnice. I tady se nehoda obešla bez zranění.

Třetí nehoda se stala kolem osmé hodiny večer. Řidička osobního vozidla opel při vyjíždění z Pichlovy ulice nedala přednost fabii jedoucí po S.K. Neumanna směrem ke krematoriu. Řidič fabie se na poslední chvíli pokusil strhnout řízení, srážce ale nezabránil a opel mu doslova rozpáral bok. Fabii náraz navíc odhodil přes dělící travnatý pás a neovladatelné vozidlo se zastavilo až po několika desíkách metrů v protisměru.