Vážně zraněná řidička motocyklu byla podle hasičů letecky transportována do nemocnice. Provoz v místě nehody byl řízen kyvadlově. Na místě zasahovaly Hasičský sbor Nový Bydžov a JSDH Chlumec nad Cidlinou.

Srnec vběhl přímo do jízdní dráhy motocyklu, který řídila 25letá žena. Ta bohužel nehodu nepřežila.Srnec vběhl přímo do jízdní dráhy motocyklu, který řídila 25letá žena. Ta bohužel nehodu nepřežila.Zdroj: Policie ČR

„V katastru obce Lovčice na silnici II/611 v sobotu krátce po 14.30 náhle vyběhl z pravého silničního příkopu srnec přímo do jízdní dráhy motocyklu, který řídila 25letá žena. Vlivem střetu řidička spadla na silnici a motorka zajela do příkopu, kde narazila do stromu. Žena byla s vážným zraněním letecky transportována do nemocnice, kde po několika hodinách bohužel zemřela,“ sdělila v pondělí policejní mluvčí Iva Kormošová.


Policisté na motocyklu značky Kawasaki odhadli škodu na 30 tisíc korun a srnce, který na místě uhynul, předali mysliveckému hospodáři.
Přesné okolnosti nehody vyšetřují hradečtí policisté.

Nehoda motorkáře s dodávkou nedaleko Jaroměře.
Záchranáři bojovali o život motorkáře. Střetl se s dodávkou, nehodu nepřežil

K další nehodě motocyklu v sobotu došlo na Trutnovsku. Krátce před půl čtvrtou odpoledne se na silnici číslo 14 u Vrchlabí v Krkonoších srazil motorkář s osobním autem. „Podle prvních informací došlo při nehodě k lehkému zranění,“ sdělila policejní mluvčí Eliška Pospíšilová.