Úmrtím 37letého muže mezi Dašicemi a Komárovem se od minulého týdne zabývají pardubičtí kriminalisté. V noci ze soboty 8. prosince na neděli jej na silnici našel řidič osobního vozu. Muž už v té době ale byl mrtev. Policisté ale mají stopu.

Policie pátrá po řidiči tohoto vozidla. Jde o Iveco Eurocargo červené barvy s plachtou. Na dveřích jeho kabiny je umístěno pravděpodobně bílé logo společnosti.

"Pardubičtí kriminalisté hledají důležitého svědka tragické nehody. Podle kamerových záznamů by nám mohl pomoci řidič nákladního vozidla tovární značky Iveco Eurocargo červené barvy s plachtou. Na dveřích jeho kabiny je umístěno pravděpodobně bílé logo společnosti," uvádí mluvčí pardubické policie Andrea Muzikantová.


Dále kriminalisté žádají i další řidiče, kteří mají ve vozidlech palubní kamery a projížděli v sobotu 8. prosince v čase od 23:30 do 23:45 hodin na trase Dašice – Pardubice a od 23:45 hodin do půlnoci na trase z Vysoké u Holic směrem na Dašice, aby se ozvali pardubickým policistům na linku 158. I tím můžete policistům pomoci s objasněním nehody.