Úmrtím 37letého muže mezi Dašicemi a Komárovem se od minulého týdne zabývají pardubičtí kriminalisté. V noci ze soboty 8. prosince na neděli jej na silnici našel řidič osobního vozu. Muž už v té době ale byl mrtev. Policisté ale mají stopu.

Policie pátrá po řidiči tohoto vozidla. Jde o Iveco Eurocargo červené barvy s plachtou. Na dveřích jeho kabiny je umístěno pravděpodobně bílé logo společnosti.Zdroj: Policie ČR

"Pardubičtí kriminalisté hledají důležitého svědka tragické nehody. Podle kamerových záznamů by nám mohl pomoci řidič nákladního vozidla tovární značky Iveco Eurocargo červené barvy s plachtou. Na dveřích jeho kabiny je umístěno pravděpodobně bílé logo společnosti," uvádí mluvčí pardubické policie Andrea Muzikantová.


Dále kriminalisté žádají i další řidiče, kteří mají ve vozidlech palubní kamery a projížděli v sobotu 8. prosince v čase od 23:30 do 23:45 hodin na trase Dašice – Pardubice a od 23:45 hodin do půlnoci na trase z Vysoké u Holic směrem na Dašice, aby se ozvali pardubickým policistům na linku 158. I tím můžete policistům pomoci s objasněním nehody.