Extraliga mužů: HBT Vlašim – HBC Autosklo H.A.K. Pardubice 3:6 (0:1, 1:2, 2:3). Branky: 19. Střecha, 26. Střeska, 42. Šindelář – 15. Bílý (P. Kubeš), 21. P. Kubeš (Vlasák), 24. R. Mašík (Waber), 37. Hák (Kosina), 40. Ingršt (Bílý), 45. Waber (Kosina). Sestava: Heczko – Vlasák, Filip, Mokříž, Hák, Barva, Kosina, Pecina – Ingršt, Bílý, P. Kubeš – Urban, Waber, R. Mašík – T. Skřivánek, J. Skřivánek, Gabriel – Kasal.

„Od začátku to byl opatrný zápas z obou stran. Měli jsme dvě šance a pak iniciativu přebrali domácí. Nám se ale podařilo využít přesilovku a po prví třetině jsme vedli. Rovněž ve druhé části oba týmy pohledný hokejbal nahrazovaly bojovností. Ve hře čtyři na čtyři předvedl Kubeš úžasnou individuální akci a zvýšil. Vlašim pak dvakrát snížila na rozdíl jednoho gólu. Ve třetí třetině přišel rozhodující okamžik. Soupeř hrál dvě minuty přesilovku pět na tři. Tu jsme skvěle odbránili a když naskočili naši vyloučení hráči na hřiště dali jsme na 4:2. To Vlašim zlomilo. Naše hra nebyla ideální, nicméně o to jsou cennější body," má jasno pardubický kouč Jiří Mašík.

HBC Autosklo H.A.K. Pardubice – HBC Alpiq Kladno 2:1 po sam. stř. (0:1, 0:0, 1:0 – 1:0). Branky: 43. Hák (Waber), rozh. nájezd Waber – 13. D. Hnízdil. Nenastoupil Pecina, hrál F. Förstl.
„Po úvodním našem náporu převzalo iniciativu Kladno a my můžeme děkovat Heczkovi, že to bylo až do třetí třetiny pouze 0:1. V poslední části jsme přidali na důrazu a obraz naší hry se zvedl. Šli jsme za vyrovnáním a to nakonec přišlo po vyhraném bully Wabera se trefil parádně Hák. V nájezdech jsme byli šťastnější, když ve čtvrté sérii rozhodl Waber. Kladno bylo  lepší a dva body jsou pro nás víc, než jsme si zasloužili," přiznává Mašík.

1. NHbL – Východ: TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice – HBC Autosklo H.A.K. Pardubice B 6:1 (3:1, 1:0, 2:0). Branka hostů:  Šprincl. Sestava hostů: Starek – Kamaryt, Kupka, L. Förstl, Nevřala, Podařil, Hlaváček, Dubišar, Kostkan – Horák, Hrnčíř, Novotný – Merta, Zemánek, Lukáč – Šprincl, Merta, Jurga – Jirák, Kasal, Kopa.

1. NHbL – Východ: TJ Sokol Poruba – HC Jestřábi Přelouč 2:3 (1:1, 1:1, 0:1). Branky hostů: 8. Kalousek (Štefanský),  27. Svoboda (M. Kazimír), 45. Svoboda. Sestava: Novelinka – Stoklasa, M. Kazimír, Čapek, Příhoda, Moravec – Svoboda, Kalousek, Hejhal, Štefanský,  Vorba, Mucha, Kazimír.

SHC Opava – HC Jestřábi Přelouč 12:1 (3:1, 3:0, 6:0). Branka hostů: 2. Svoboda (Příhoda).  Sestava stejná.