BK Synthesia Pardubice – BK Kondoři Liberec 84:91 (24:25, 49:40, 67:65). Body: Trnka a Ames po 20, Gamma 18, Mujagič 12, Stria 9, Jelínek 5 – Černošek 29, Kraus, Bohunický 19, Kočvara 13… Rozhodčí: Dolínek, Lukeš, Galajda. Fauly: 27-26. TH: 24/15 – 33/26. Trojky: 7-13. Doskoky celkem: 29:38. Pět osobních chyb: 34. Jelínek – 39. Bohunický. Diváků:410. Nejlepší hráč: Jiří Černošek (Liberec).

Domácí měli do utkání úspěšný vstup a v 5. minutě vedli 12:2. Hosté ale do konce první čtvrtiny náskok umazali a dokonce šli do vedení. Ve druhé čtvrtině Pardubičtí znovu přidali, těžili z častých ztrát míčů soupeře a v 19. již vedli 46:32 a ve 25. dokonce , 62:46. Domácí náskok ukolébal a hosté se vrátili do zápasu nezvykle produktivní střelbou z trojkových vzdáleností. Ve 32. minutě skóre vyrovnali (67:67) a od stavu 71:72 se jižpardubickému týmu nepodařilo získat vedení zpátky: „Po změně stran nás soupeř předčil ve střelbě z dálky, ale i v doskocích. V závěru si vedení zkušeně pohlídal, projevil větší vůli po vítězství“, sdělil trenér Stanislav Petr.