Křížovka se ani nemusí luštit… Tajenka je totiž známá už teď. Její obsah zní: Vítěz bere všechno! Na druhou stranu je ale potřeba vyluštit doplňovačku Kdo to bude? Favorizované Pardubice nebo Ústí nad Labem, které předvádí ve čtvrtfinále výkony nad své možnosti. Naposledy v šestém utkání na své palubovce, kdy se vyšplhalo z jícnu k erupci připravené sopky…

„Je potřeba zapomenout na to, co bylo, musíme se co nejlépe připravit na rozhodující zápas. Do utkání musíme jít v dobré pohodě, koncentrovaně a sebevědomě. V letošní sezoně se s Ústím potkáme už podeváté. Je možné nějak upravit jednu dvě akce, abychom soupeře překvapili. Spíš ale je to o tom předvést konstantní výkon po celých čtyřicet minut. A ne jenom pětatřicet. Sedmý zápas bude také o správném nastavení hlav,“ míní pardubický kouč Tomáš Bartošek.

„Jsme velice rádi, že můžeme hrát rozhodující utkání v naší hale. Je specifická v tom, že fanoušci jsou v bezprostředním kontaktu s hráči a ženou nás dopředu. Věříme, že nás požene plná hala,” dodává Bartošek.