Výsledky – velké finále: 1. Michal Sokol (Staré Hradiště) , 2. Tomáš Jůza (Staré Čívice), 3. Michal Pechánek (Urbanice), 4. Zdeněk Sokol (Staré Hradiště), 5. Martin Pechánek (Hradec Králové), 6. Aleš Houska (Moped Sport Pardubice), 7. Aleš Nešetřil (Staré Čívice), 8. Jan Volánek (VORS Brozany, 9. Luboš Strouhal (Hulhoň tým), 10. Radek Otava (Maňana), 11. Miroslav Jeřábek (Staré Ždánice), 12. Lukáš Sokol (Staré Hradiště), 13. Petr Dlouhý (Motoclub Sendražice, 14. Josef Šanda (Husí krky Sopřeč), 15. Patrik Valouch (Husí krky Sopřeč), 16. Jaroslav Havlas (Jaha Team, 17. Luděk Houska (Moped Sport Pardubice), 18. Ladislav Šponar (Pardubice), 19. Jaroslav Rezek (Náchod), 20. Pavel Machač (Staré Ždánice).
V celkovém pořadi: 1. Michal Sokol 42 b., 2. Tomáš Jůza 37 b., 3. Zdeněk Jůza 33 bodů.

Vítěz druhého závodu Michal Sokol po závodě: „Od včerejška má provazely problémy s motorkou, vůbec jsem si nebyl jistý abych závod absolvoval bez poruchy. Velké finále se mně však povedlo. Od počátku jsem šel do vedení a v něm vydržel prakticky až do cíle. Pronásledoval mě Tomáč Jůza, chvílemi jsem ho podezříval z toho, že se za mnou veze a pak zaútočí na vedoucí příčka. Nakonec se však ukázalo, že jsem měl rychlejší motorku. Ždánická trať je pomalejší než ta předchozí v Sopřeči, nejrychlejší úsek byl v prostoru startu a cíle. Jsem rád, že jsme si na nepřítomné jezdce najeli nějaké body,“ řekl Sokol.

V závodu veteránů dominoval Zděněk Sokol ze Starého Hradiště, který má letos skvělou formu. V hlavním závodu skončil na čtvrtém místě, celkově je třetí.