Jiří Frydrych obhájil mistrovský titul v kategorii Boys 13 let a z vítězství se radoval také Štěpán Tumpach v kategorii Elite Men.

Druhá místa získali Tomáš Adami v kategorii šestiletých, Maxim Adami v kategorii osmiletých a Tomáš Doležal v kategorii Cruiser Mini do 18 let. Medailový zisk našich jezdců završil třetím místem David Pešek v kategorii desetiletých.

Do první dvacítky se probojovali ještě čtvrtý Zdeněk Merta (Cruiser Master 40+), pátá Michaela Beráková (12 let), sedmý Adam Moravec (6 let), osmý Marek Janouch (Elite Cruiser), desátý Tomáš Merta (Elite Men), třináctí František Nevřala (11 let) a Michal Hromádka (14 let), čtrnáctý Marcel Pešek (15 let), sedmnáctá Míša Mašková (6 let), osmnáctý Tomáš Krejčí (8 let) a dvacátý Matyáš Hromádka (Elite Men).

René Živný se nakonec finálových jízd jako trenér nedočkal, jelikož jej odvolal do porodnice příchod na svět syna Jakuba.

Tuto neděli čeká naše bikrosaře další republikový šampionát, tentokráte v družstvech, který se jede na dráze v Praze-Bohnicích.

Pardubický první team, složený z jezdců Tomáše Adamiho, Maxe Adamiho, Tomáše Peška, Marcela Peška a René Živného, bude patřit k adeptům na první desítku.