Juniorským mistrem republiky v kategorii do 12ti let se stal Marek Pacovský na druhém místě skončil Michal Dobiáš (JBN Kutná Hora) a bronzovou medaili si odvezl Michal Koráb LB Pardubice.

Juniorskou mistryní republiky v kategorii do 12ti let se stala Karolína Vaníčková (Kutná Hora), stříbro vybojovala Dominika Křenková (Rabbitz Praha) a bronz Lucie Šimůnková (BC Most).

V kategorii do 15ti let triumfoval Lukáš Kratochvíl (nereg.) druhý skončil Martin Široký (BC Falk) a třetí Michal Mužík (BC Most).
V dívkách vyhrála Anna Filousová (nereg.), druhé místo si vybojovala Adéla Rajchmanová (JBN Kutná Hora) a třetí místo obsadila Nikola Mervalová (Strike Řevnice).

A nakonec, v nejstarší kategorii do 18ti let, si první místo v juniorech odvezl Jan Koráb (LB Pardubice), druhé místo Jan Čepelák (BC Most) a třetí místo Tomáš Bílek (BC Tábor).

V dívkách se může pyšnit titulem juniorské mistryně republiky Michaela Nováková, na druhém místě skončila Alexandra Vránová (bez klubové příslušnosti) a na třetím místě Veronika Nováková (Rabbitts Praha).