Ve Strömsundu Antonín Klatovský jel suverénně. Pouze v úvodní jízdě ho porazil domácí Koij, v následujících čtyřech kvalifikačních jízdách zvítězil a postoupil do finále, kam postoupil i mladší Jan Klatovský, který vyhrát tři kvalifikační jízdy a v dalších vždy bodoval. Ve finále nenašel Ant. Klatovský přemožitele, druhé místo obsadil Švéd Svensson a Jan Klatovský skončil třetí. Na Fina Antti Aakko zbyla čtvrtá příčka.

V Örnsköldsviku opět dominoval Antonín Klatovský. Po čtyřech vítězných startech podlehl v kvalifikační části neporaženému domácímu Svenssonovi a svému bratrovi. Obsadil tak druhé místo a spolu s vítězným Svenssonem a Finem Akkem postoupil do závěrečné jízd. Jeho bratr měl smůlu, když po dvou vítězných jízdách a jednom druhém místě byl ve své čtvrté jízdě vyloučen pro pád a nakonec skončil celkově pátý.
V závěrečné finálové jízdě pak triumfoval, stejně jako v úvodním závodě, Antonín Klatovský před Aakkem a domácím Svenssonem. Náš jezdec je tak v polovině seriálu na čele bez ztráty bodu. Předposlední závod se uskuteční v úterý 29. prosince v Bollnäs.

Výsledky – Strömsund: 1. Antonín Klatovský (Česko), 2. Stefan Svensson (Švédsko), 3. Jan Klatovský (Česko), 4. Antti Aakko (Finsko)…
Výsledky – Örnsköldsvik: 1. Antonín Klatovský (Česko), 2. Antti Aakko (Finsko), 3. Stefan Svensson (Švédsko), 4. René Stellingwerf (Holandsko)…

Průběžné pořadí: 1. A. Klatovský 40, 2. S. Svensson 34, 3. 3. A. Aakko 32, 4. J. Klatovský 28…