Tímto turnajem vstoupili pardubičtí Bucks do své první soutěžní sezony.  Na nejvyšší příčku vystoupali domácí Prague Mustangs. Druhé místo obsadil moravský tým Bílovice Sígrs a třetí bylo Prague Béčko. Na poslední příčce skončili Trutnovští Rangers.

Bucks po konečných součtech figurovali na čtvrté příčce. Stalo se tak především kvůli nevydařeným koncovkám v zápasech proti pražským celkům.
„Nicméně za své vystoupení se rozhodně stydět nemusíme. Naše výkony ocenili  všichni soupeři. Jsou dobrou předzvěstí pro následující turnaje,“ podotkl Libor Coufal, hrající trenér Bucks.

Pardubičtí vstoupili do turnaje  výhrou 20:13 nad východočeským rivalem z Trutnova. Rovněž druhé utkání s pozdějším vítězem turnaje se dlouho vyvíjelo v jejich prospěch. Krátce před koncem vedli o dva touchdowny, ovšem místo klidu zápas ztratili v poměru 7:14. Následný zápas proti Prague Bečku byl dramatický do poslední vteřiny, kdy pouze smolné nezpracování passu pět vteřin před koncem zabránilo Bucks ve vyrovnání. Prohru 6:8 už neodvrátili. V posledním zápase se naplno projevila únava a konečná prohra 7:27 s Bílovicemi se jeví až příliš krutá.