Očekávané brankové hody se nekonaly. Chrudim odjížděla do Kadaně s odhodláním si zastřílet, ale opak byl pravdou. Kadaň dokazovala, především v první půli, že neradno je tento tým na domácí půdě podceňovat. 

International od úvodních minut pozorně bránil a nepouštěl hosty do výraznějších příležitostí. Šance sice byly na obou stranách, ale v prvních dvaceti minutách diváci žádnou trefu neviděli. 

Úvod druhé půle excelentně vyšel svěřencům trenéra Alecia a hned po dvou minutách otevřel skóre David Drozd. Chrudimští se i nadále tlačili za navýšením, ale Kadaň pozorně bránila. Druhá branka ale přece jen přišla, kterou přidal Everton. 

Hosté již udrželi tento těsný náskok a na půdě obávaného celku, který dokázal v sezoně doma porazit Mělník 7:5, odjížděli se ziskem třech bodů. 

„Šlo o těžké utkání, ve kterém se naše vítězství a zisk tří bodů, navíc podpořené nulou vzadu, cení, ale zápas se dal rozhodnout daleko dříve a určitě máme ještě na čem pracovat," hodnotil utkání střelec jedné branky, David Drozd. 

International FC Kadaň - FK Chrudim 0:2 (0:0)

Branky: 23. D. Drozd (Slováček), 32. Everton (Záruba). International FC Kadaň: Klečka (Novák) – Vithino, Japa, Caio, Maur – Kiliján, Chmelan, Holman, Milovac – Pardubský, Zahradník, Polanský. FK Chrudim: Jackson (Špánik) – Záruba, Everton, André, Max – Koudelka, Slováček, D. Drozd, P. Drozd – Balog, Mareš.