Plavkyně SCPAP nechyběly v semifinále mistrovství České republiky družstev. Svou účast si děvčata vybojovala v oblastních kolech. Kvůli geografické poloze byly Pardubice zařazeny do moravské oblasti. Plavaly tak ve Zlíně. Ve složení Lenka Korchňáková, Šárka Stachová, Michaela Štěrbová, Aneta Pučanová, Pavla Avramová a Veronika Ročková obsadily páté místo v moravské oblasti se ziskem 209 bodů.

V celkovém pořadí dohromady s pražským semifinále jim nakonec patří třináctá příčka. První skončily dívky KPS Ostrava se ziskem 508 bodů, druhá byla Kometa Brno A za 433 bodů a třetí Lokomotiva Trutnov 418 bodů.

„Vzhledem k tomu, že na poslední chvíli onemocněla Lenka Štěrbová, která nám velmi výrazně chyběla je naše umístění maximem,“ poznamenala závodnice a trenérka v jedné osobě Lenka Korchňáková.

Při pohledu do výsledkové listiny lze zjistit, že se nejvíce se dařilo Veronice Ročkové. Ta si ve všech svých startech vytvořila osobní rekordy. Ale ani ostatní děvčata nezůstala pozadu. Michaela Štěrbová, Aneta Pučanová, Pavla Avramová i Šárka Stachová si vytvořila svá osobní maxima alespoň na jedné z tratí.

„Výsledky našich holek jsou příslibem do další části sezony. Vrcholem bude letní mistrovství republiky dorostu,“ dodala Korchňáková.