V areálu Městského atletického stadionu si děti budou moci opět vyzkoušet jednotlivé atletické disciplíny a užijí si také spoustu další zábavy, od skákacího hradu, malování na obličej, balónků po prohlídku policejního a hasičského vozu. Vyzkouší si střelbu na basketbalový koš, či svoji přesnou mušku při házení na cíl. Účastníky čeká zábavný program i soutěže po celý den.

Ten, kdo se zúčastní dětského dne, si odnese mimo skvělého zážitku také diplom a pěkné dárky, jako ocenění za své sportovní výkony. Každý se v tento den stává vítězem  Pro 700 dětí jsou připravena pěkná trička, která jsme mohli pořídit díky společnostem TOP CENTRUM CZ s.r.o, JHV ENGINEERING s.r.o., BARTH Reklamka a.s. a Nadaci Lenky a Romana Šmidberských, všem tímto moc děkujeme.

Program zahájí v 9 h a bude trvat do 14 h. V průběhu dne, proběhnou tři slosování. Po splnění jednotlivých sportovních stanovišť a vyplnění hrací karty, tak bude možné získat ještě další, hodnotnější ceny.

Programem vás provede moderátor Českého rozhlasu pan Jakub Malý.

Ve spolupráci se společností AUTO DRYML Pardubice proběhnou testovací jízdy vozů ŠKODA, včetně nového modelu OCTAVIA IV. Proběhne také soutěž o vůz OCTAVIA IV na víkend a další ceny. Nepřijdou tedy zkrátka ani dospělí. Také pro ně zde bude výživová poradkyně ze Zdravotní pojišťovny Ministerstva Vnitra, která je zváží na „chytré“ váze a poradí jim jak zlepšit svůj jídelníček i životní styl.

Akce proběhne pod záštitou místopředsedkyně Senátu Parlamentu České republiky Mgr. Miluše Horské a radního Pardubického kraje René Živného.

Přijďte si to s námi užít, zúčastněte se této sportovně zábavné akce a získejte jednu z hlavních cen slosovatelné soutěže. Bližší informace k Dětskému dni najdete na www.atletika-pardubice.cz nebo na Facebooku Atletika Pardubice.