Sedmým místem ve Lvově v neděli napodobil svého bratra Lukáše, který spolu se Zdeňkem Simotou postoupil z kvalifikace na počátku května. Mezi deset postupujících se naopak nevešel další český závodník Tomáš Suchánek, který skončil jedenáctý.

Aleš Dryml se po třech sériích dělil spolu s Maďarem Józsefem Tabakou a Polákem Sebastianem Ulamkem o třetí místo, v následujících dvou jízdách už neriskoval a pohlídal si postupovou příčku. „Bylo vidět, že se na té dráze moc nejezdí, samá díra a postupem doby to bylo ještě horší. Soustředil jsem se na začátek, vybojoval dostatečný počet bodů a postup si zajistil již po třetí jízdě,“ řekl po závodě evidentně spokojený pardubický plochodrážní jezdec.

Východočeský závodník dodal, že stále ještě pociťuje následky posledního zranění. „Ještě nejsem po té zlomenině klíční kosti úplně stoprocentní, ale cíl jsem splnil,“ prohlásil Aleš Dryml. Jeho český kolega Suchánek získal stejně jako domácí Jaroslav Poljuchovič šest bodů, v dodatkové jízdě však byl lepší ukrajinský junior. Na českého jezdce tak zbyla pro semifinále role náhradníka. Závod vyhrál bez ztráty bodu Polák Zbigniew Suchecki před Rusem Renatem Gafurovem a svým krajanem Ulamkem.

Výsledky: 1. Suchecki (Pol.) 15, 2. Gafurov (Rus.) 14, 3. Ulamek (Pol.) 13, 4. Darkin (Rus.) 11, 5. Tabaka (Maď.) 9, 6. Karpov (Ukr.) 9, 7. A. Dryml (ČR) 9, 8. Franchetti (It.) 9, 9. Wais (Rak.) 7, 10. Poljuchovič (Ukr.) 6, 11. Suchánek (ČR) 6.