Ve středu po šesté se na plochodrážním stadionu ve Svítkově zastaví čas. V semifinále Extraligy družstev se AMK ZP Pardubice střetne s velkým rivalem s týmem PSK Olymp Praha. Bude to bitva dvou historicky nejúspěšnějších týmů plochodrážní historie ČR.

Trumfy soupeřů

Olymp neponechává nic náhodě a do Pardubic přijede s trojnásobným světovým šampionem Dánem Nicki Pedersenem. Pardubičtí nezůstávají pozadu a nasazují do boje Švéda Magnuse Zetterstroma, který by se měl objevit i na startu 62. Zlaté přilby města Pardubice.

Soupisky rivalů

A zde jsou sestavy se startovními čísly aktérů:

AMK Zlatá přilba Pardubice: 1. Magnus Zetterstrom, 2. Aleš Dryml, 3. Lukáš Dryml, 4. Matej Ferjan, 5. Václav Milík, 6. René Vidner, 7. Tomáš Suchánek.

PSK Olymp Praha:
8. Nicki Pedersen, 9. Josef Franc, 10. Zdeněk Simota, 11. Rafal Dobrucki, 12. Pavol Pučko, 13. Matěj Kůs, 14. Richard Wolff.

Bude to bitva

Bude to nevídaná podívaná, domácí jezdci budou v hledišti potřebovat skvělou diváckou kulisu. Vítěz postoupí do finále, kde se střetne se Mšenem – vítězem základní části, nebo s Plzní…

Skvělé plochodrážní představení vypukne ve Svítkově už dnes ve středu od 18 hodin.

Přes účast závodníků Speedway Grand Prix je vstupné tradiční a to 50 Kč, zlevněné pro důchodce a studenty 30 Kč, děti do 15 let vstupné neplatí. Za tyto ceny nelze spatřit hvězdy plochodrážního světa nikde na světě.

(jma, pm)