Na 50 metrů prsa skončil ve finále třetí. Mezi nejlepší se na stejné distanci probojovala ještě Veronika Ročková, která nakonec doplavala sedmá.

Cöger se neztratil ani na dvojnásobné trati. Do souboje nejlepších proskočil ze druhého místa a nakonec slavil další bronz. Finále na něho čekalo i v závodě na 200 m, kam postoupil s nejlepším časem. „Jen nevyslyšel rady své trenérky Jany Klusáčkové, aby se hned v dopoledních rozplavbách pokusil splnit limit do juniorské reprezentace, ke kterému mu chybí čtyři setiny sekundy,“ poznamenal trenér Tomáš Neterda. V souboji o cenné kovy pak na Cögera zbyla jenom bramborová medaile.

Z dalších pardubických plavců se do finále dostala ještě Lenka Štěrbová v kategorii starších dorostenek (200 m, volným způsobem) a o chvíli později ji napodobila ještě mladší dorostenka Šárka Stachová. „Šárka si vylepšila osobní rekord a skončila osmá a Lenka skvělým finišem vybojovala páté místo,“ byl spokojený Neterda.

Do bojů o medaile se prodrala i Klára Svobodová na trati 200 m motýlek, přestože za svým osobním maximem zaostala o tři sekundy. „Nakonec ale získala velice cenné šesté místo,“ mnul si ruce Neterda.

Posledním individuálním závodem byl maraton na 1 500 metrů volným způsobem, kde startovala také Lenka Štěrbová a vylovila bronz, i když podle trenéra Tomáše Neterdy to dlouho vypadalo ještě lépe: „Zhruba do šestistovky držela stříbrnou pozici, ale pak neodolala tlaku příbramské závodnice a doplavala pro třetí pardubický bronz ve výborném čase.“