Vítězové jednotlivých disciplín

MUŽI
100 m: 1. Veleba (PSK Olymp Praha) 10,23 – český rekord.
200 m: 1. Szetei ( AK Kroměříž) 20,94.
400 m: 1. Jareš (ASK Slavia Praha) 47,21.
800 m: 1. Repčík (VSK Univerzita Brno) 1:53,24.
1 500 m: 1. Ševčík (AK SSK Vítkovice) 3:55,69.
10 000 m: 1. Kreisinger (AK Kroměříž) 31:05,36.
110 m př.: 1. Papšo (VSK Univerzita Brno) 13,95.
400 m př.: 1. Prorok (ASK Slavia Praha) 50,60.
3 000 m: 1. Groh (Olymp Praha) 9:13,35.
4x100 m: 1. reprezentace ČR (Žilka, Vojtík, Veleba, Milo) 39,74.
4x400 m: 1. ASK Slavia Praha (Šimánek, Prorok, Čepek, Jareš) 3:13,22.
Výška: 1. Horák (SSK Vítkovice) 218.
Skok o tyči: 1. Kudlička (Dukla Praha) 5,30.
Dálka: 1: Doborvodský (AK Škoda Plzeň) 7,85.
Trojskok: Dobrovodsky (AK Škoda Plzeň) 16,10.
Koule: 1. Žalský (AK Kroměříž) 20,53.
Disk: 1. Marcell (VSK Univerzita Brno) 62,54.
Kladivo: 1. Mělich (Dukla Praha) 71,21. Oštěp: 1. Valdejch (Dukla Praha) 73,29.

ŽENY
100 m: 1. Čechová (PSK Olymp Praha) 11,44.
200 m: 1. Schmidová (AK Olymp Brno) 24,12.
400 m: 1. Klocová (AK Olymp Brno) 54,66.
800 m: 1. Klocová (AK Olymp Brno) 2:09,62.
1 500 m: 1. Sekanová (PSK Olymp Praha) 4:26,90.
10 000 m: 1. Barešová (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 35:55,88.
100 m př.: 1. Cupáková (Hvězda SKP Pardubice) 13,42.
400 m př.: Volfová ( PSK Olymp Praha) 57,42.
3 000 m př: 1. Preibischová (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 1:19,82.
4x100 m: 1. reprezentace ČR (Mazáčová, Humplíková, Bažatová, Čechová) 44,71.
4x400 m: 1. PSK Olymp Praha (Šťastná, Vojtíková, Sajdoková, Volfová) 3:53,15.
Výška: 1. Straková (PSK Olymp Praha) 188.
Skok o tyči: 1. Maláčová (USK Praha) 4,20.
Dálka: 1. Medgyeszová (AK Olymp Brno) 6,47.
Trojskok: Šestáková (USK Praha) 13,77.
Koule: 1. Kárníková (USK Praha) 16,52.
Disk: 1. Staňková (PSK Olymp Praha) 54,58.
Kladivo: 1. Šafránková (PSK Olymp Praha) 64,42.
Oštěp: 1. Klimešová (PSK Olymp Praha) 51,94.


Zástupci Hvězdy SK Pardubice

MUŽI
200 m: 10. Brýdl 22,35 s, 400 m: 9. Vinkler 49,01 s, 800 m: 2. Netolický 1:52,17 min, 10. Hrstka 1:54,08 min, 10 000 m: 9. Lučan 33:13,27 min, 400 m př.: 6. Dusinský 52,69 s, 8. Čelko 52,86 s, 4x100 m: 9. Brýdl, Vinkler, Hrstka, Čelko 43,90 s, 4x400 m: 2. Brýdl, Vinkler, Netolický, Hrstka 3:16,89 min, trojskok: 4. Vondráčekk 14,64 m, disk: 6. Jirásek 52,67 m, kladivo: 4. Král 56,93 m, 5. Bartůněk 54,42 m, 8. Jirásek 49,24 m, oštěp: 5. Jílek 66,90 m, 9. Veselý 57,97 m.

ŽENY
400 m: 8. Jelínková 59,20 s, 9. Krejčí 59,35 s,
800 m: 5. Krejčí 2:13,33 min, 6. Hofmannová 2:13,55 min, 1 500 m: 3. Hofmannová 4:37,59 min, 9. Kozáková 5:46,15 min, 10 000 m: 2. Firsová 36:12,76 min, 8. Šibrovová 39:33,69 min, 9. Kozáková 40:29,07min, 100 m př.: 1. Cupáková 13,42 s, 400 m př.: 7. Ulrichová 61,29 s, 9. Švábíková 63,00 s, 3 000 m př.: 2. Křížová 11:36,97 min, 4x100m: 6. Ulrichová, Švábíková, Krejčí, Jelínková 49,95 s, 4x400 m: 2 Hvězda A (Ulrychová, Švábíková, Krejčí, Jelínková) 3:56,98 min, 9. Hvězda B (Hofmannová, Šlézová, Křízová, Kozáková) 4:28,15 min, tyč: 4. Šlézová 3,50 m, koule: 9. Kroužková 13,51 m, kladivo: 3. Králová 61,47 m, 5. Kroužková 58,73 m, 7. Chlupová 54,65 m.



Pořadí družstev

MUŽI
bodový stav ve 3. kole:
1. AK Kroměříž 219 b, 2. TJ Dukla Praha 168,5 b, 3. PSK Olymp Praha 127 b, 4. ASK Slávia Praha 118 b, 5. VSK Univerzita Brno 116,5 b, 6. AK SSK Vítkovice 97 b, 7. AC Syner Turnov 91 b, 8. Hvězda SKP Pardubice 84 b, 9. AK Škoda Plzeň 66 b, 10. Spartak Praha 52 b.

MUŽI
bodový stav po 3. kole:
1. AK Kroměříž 30 hlavních (727,5 pomocných bodů), 2. TJ Dukla Praha 27 ( 501), 3. PSK Olymp Praha 23 (372,5), 4. VSK Univerzita Brno 21 (375), 5. AC Syner Turnov 15 (265,5), 6. Hvězda SKP Pardubice 14 (262), 7. ASK Slavia Praha 13 (277), 8. AK SSK Vítkovice 10 (231,5), 9. AK Škoda Plzeň 9 ( 231), 10. Spartak Praha 3 (152).

ŽENY
bodový stav ve 3. kole:
1. AK Olymp Brno 212 b, 2. PSK Olymp Praha 205 b, 3. Hvězda SKP Pardubice 125 b, 4. AK SSK Vítkovice 113,5 b, 5. USK Praha 112 b, 6. AC TEPO Kladno 87 b, 7. TJ Sokol SG Plzeň – Petřín 79,5 b, 8. AK Škoda Plzeň 66 b, 9. AC Česká Lípa 64 b, 10. TJ Slavoj Stará Boleslav 46 b.

ŽENY

bodový stav po 3. kole:
1. PSK Olymp Praha 28 (588), 2. AK Olymp Brno 27(576), 3. USK Praha 24 (548), 4. AK SSK Vítkovice 21 ( 368,5), 5. Hvězda SKP Pardubice 20 (341), 6. Sokol SG Plzeň 15 (243,5), 7. AC TEPO Kladno 12 (236), 8. AK Škoda Plzeň 8 (173), 9. AC Česká Lípa 7 (177), 10. Slavoj Stará Boleslav 3 (133).