Po první vyrovnané a opatrné třetině převzaly otěže utkání hosté. V závěrečné se domácí dvakrát přiblížili na rozdíl jediné branky, nicméně potom přišla smršť Lípy.

„Bohužel jsme se zase nedrželi pokynů, které jsme si řekli před zápasem. Věděli jsme, že Česká Lípa bude hrozit z brejků, takže musíme eliminovat své chyby. V podstatě prvních pět branek jsme darovali sami,“ konstatoval rozčarovaně pardubický trenér Martin Zozulák.

Sokoli Pardubice – FBC 4Clean Česká Lípa 6:10

Fakta – branky a asistence: 26. Velc (Žáček), 34. Savický (Šmíd), 46. P. Pakosta (Smola), 47. Šmíd (Oubrecht), 59. Oubrecht, 59. Savický (Petržela) – 8. Jirsa (Vavruška), 27. Štěrba (Krajcigr), 33. Tichý, 40. Slaný (Jirsa), 46. Vavruška (Kadlec), 49. Slaný (Kalina), 54. Tichý (Ekl), 54. Vavruška (Karel), 57. Kadlec (Dvořák), 59. Slaný. Třetiny: 1:1, 1:3, 4:6.
Pardubice: Haleš (Denemark) – Oubrecht, Kaluža, Slabý, Prix, Lehký – Kučera, Teichman, P. Pakosta – Klein, Velc, Šmíd – Savický, Petržela, Rusín – Smola, Žáček, Černý – Formánek.

Pardubice se v neděli střetly s Hattrickem Brno a toto utkání skončilo jejich vítězstvím 6:5 v prodloužení.