Premiéru si Moravany prožily v Chocni. Tamní B tým rozdrtily 9:0. Góly: Imramovský 3, Vácha a T. Krpata po 2, Veselý.
Domácí premiérou byl duel se slabými Prachovicemi. Výsledek 3:0 byl pro hosty velmi lichotivý. O branky se rozdělili T. Kříž 2 x a Fišer.
Body se slabšími týmy nebyly důvodem k přehnanému optimismu, ale následná výhra 1:0 v Litomyšli již ano. Autorem vítězné trefy byl T. Kříž. Moravany byly první s devíti body – skóre 13:0.

Na domácí půdě pak zdolaly Valy 4:1, když hosté vedli gólem M. Bažanta. Gólman Ruml inkasoval první gól v sezoně. Hynek ještě do poločasu vyrovnal a po změně stran Imramovský, Kříž a Lukas naplnili brankový účet derby zápasu.
V Semaníně moravanští fotbalisté neoslnili, přesto vyhráli 1:0, když jediný gól zaznamenal Jar. Krpata. Bilance po pěti kolech skvělá – 15 bodů a skóre 18:1.

V šestém kole přišla studená sprcha. Stále se lepšící Heřmanův Městec v Moravanech vyhrál 2:0. Domácím citelně chyběl T. Kříž.
Náprava však přišla vzápětí. Výhra v Načešicích 4:1, které do té doby neprohrály. Branky: T. Kříž 2, Hynek, Imramovský.
Další domácí zápas svěřenci trenéra Bakeše zvládli. Doma zdolali Morašice 3:1. Branky: Fišer, Imramovský a T. Kříž.

V devátém kole Moravany poprvé remizovaly. Bylo to ve Slatiňanech. Remízu zachraňoval Veselý. Následný domácí zápas s Dolním Újezdem skončil také 1:1, ale byl to zápas, který měl ze strany Moravan vysoké parametry. Vedoucí gól zápasu vstřelil Imramovský.
Následný duel v Chrudimi byl odložen pro nepřízeň počasí a to byla škoda.

Doma totiž pak přišla krutá prohra 1:6 s ambiciózní Třemošnicí. Jediný gól vstřelil kanonýr T. Kříž. Uprostřed týdne pak přišla na řadu dohrávka v Chrudimi a opět prohra, tentokrát ale nezasloužená. Hosté měli čtyři čisté gólové šance, ale bez žádoucího efektu a domácí tak vyhráli jediným gólem zápasu.

Ve Staré Hradišti ale Moravany opět zabraly. Vyhrály 2:0, branky stříleli T. Kříž a Veselý. Moravany jsou v tabulce na čtvrtém místě…