Reprezentační přestávku hodlá věnovat intenzívní přípravě. Bitva o elitní osmičku a existeční boj o záchranu mobilizuje všechny týmy na maximum.

„Do přípravy vstoupili všichni hráči, zpočátku chyběli jen Jeřábek a Novák. Nemohu dál počítat s hradeckou trojkou Kašajík, Huňák a Tokar. Kluby se spolu nedohodly na podmínkách hostování a tím to pro nás končí,“ sděluje trenér Miloslav Růžička.

Po zranění již začíná s tréninkem Kostka, potřebujeme nabrat zápasový rytmus, pracovat na síle a souhře týmu. tréninků je méně než bych si připravoval, ale čeká nás opravdu hodně těžký závěr základní části – potřebujeme body i s těžkými soupeři. Posiluje Jistebník, vše pro záchranu určitě Kladno a Šumperk, také nováček z Mělníka bude dělat vše pro záchranu. Příští zápas hrajeme v Mladé Boleslavi 16. ledna, po té jedeme do Vysokého chybět bude Jeřábek (4 ŽK) a stop na jeden zápas má za vyloučení v minulém utkání Novák. Musíme je nahradit,“ uzavírá Růžička, ale zároveň se obává, termínových kolizí s velkým fotbalem.