2. liga žen: TJ Loko Liberec - SHK D-P Pardubice 28:18 (13:9). Sestava: Tvrdková a Hepnarová – Pavlíková, Peřinová 5, J. Brožová 1, Fenyková 2, Petružálková 4, Sekerková 2, Bělková a M. Uhlířová 4.

„Naši trenéři museli dost improvizovat v sestavě, protože měli jen dvě křídla, jedna ze čtyř spojek se v průběhu zápasu zranila a nemohla už nastoupit. Naopak soupeřky měly ve svých řadách pět hráček se zkušenostmi z extraligy ve Slavii Praha. Ty zaznamenaly dohromady devatenáct gólů. V první půli jsme ještě Liberci stačili. Holky se ujaly vedení 3:0, ovšem soupeř rychle odpověděl a v poločase už měl čtyřgólový náskok. Ve druhém poločase se situace opakovala a náskok narůstal,“ uvedl za oddíl Rudolf Šimon.

1.liga ml. dorostenek:

TJ Loko Cheb - SHK D-P Pardubice 21:21 (9:12). Sestava: Hrašová a Kloučková – Talacková 5, Smolná 1, Ragulová 2, Stránská 3, Vomočilová 1, Teplanová 5, Pánková 3, Březovjaková, Pechová 1, Nováková.

„Po našem ospalejším začátku jsme jasně soupeřky přehrávali. Vedení o čtyři branky mě vedlo ke střídání. Cílem tohoto družstva je aby všechny hráčky hrály. Ale asi ještě na to není ten správný čas. Holky z lavičky nedokázaly vedení udržet. Když k tomu připočtu čtyři nastřelené tyče a další neproměněné šance, bod je v háji. Nejdůležitější moment utkání se odehrál minutu a půl před koncem. Vedli jsme v pohodě o tři branky a měli jsme v moci míč. Usoudil jsem, že se zápas už nedá ztratit a poslal na hřiště hráčky, kterým se nedařilo. Jenže, my jsme si za dvacet vteřin nechali dát dvě branky. Vzal jsem si sice oddechový čas, vyměnil hráčky, ovšem půl minuty před koncem jsme při útočení ztratili míč. Po této chybě ještě Cheb neskóroval ale při další, dvě vteřiny před koncem, protivník vyrovnal,“ drbal si hlavu trenér Rudolf Šimon.