HBC Hradec Králové 1988 – HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice 7:3 (2:1, 2:1, 3:1).

Od páté minuty byli domácí hokejbalisté stále vpředu. Dvěma slepenými góly ukázali, že to s útokem na první místo v tabulce myslí vážně. Pardubice dokázaly ještě v první třetině sice snížit, ale celý zápas platilo, že jakmile se hosté dokázali dostat alespoň trochu na dostřel, Hradec rychle přidal další branky. Nakonec zvítězil vysoko 7:3.

Branky a asistence: 5. Filip (Ruda, Chmel), 5. Hrabica (Kubeš), 18. Novák (Bacovský), 26. Ruda (Chmel), 32. Kubeš (Hrabica), 43. Novák (Bacovský), 44. Chmel P. (Chmel M.) – 7. Hodr, 21. Šatara (Hodr), 38. Hubáček (Válek).

Další výsledky

EXTRALIGA – 10. kolo:

Karviná – Dobřany 5:2 (Pietrasz 2, Kurz, Zaremba, Kubica – Skála, Bruckher), Třinec – Plzeň 1:2 (Konderla – Průcha 2), Karviná – Plzeň 2:5 (Řehůřek, Kuděla – Benedikt 2, Kejř, Kadaně, Průcha), Třinec – Dobřany 6:1 (Hudeček 2, Konderla, Szotkowski, Drábek, Skácel – Skála), Kert Praha – Most 2:3 (Kruček, Sikora – Procházka 2, Novák), Kladno – Ústí nad Labem 2:4 (Topolánek, Rejthar – Hubený 2, Štěpánek, Langthaler).