Po vítězství nad účastníkem I. A třídy Srchem 4:2, je na vzorně upraveném pažitu Pod Vinicí vyzvala rezerva divizní Tesly, složená z hráčů béčka (nový účastník krajského přeboru) a céčka (okresní přebor). Hrálo se 2 x 35 minut. Hokejisté dlouho vedli, ovšem v poslední desetiminutovce hostitelé skóre otočili.

Při pohledu na rozestavení hokejistů na trávníku bylo vidět, že posty z ledové plochy nehodlají měnit. Výjimku tvořil kapitán Miroslav Hlinka, který vyměnil útočné výpady za obrannou činnost. Gólmanem obojživelníkem se stal Ján Lašák, jenž vyvrátil tradici, že hokejoví brankáři se při fotbale moc do brány nehrnou. „To není dané. V týmu jsme tři gólmani. Já, Tomáš Rolinek a Petr Sýkora. Při neučásti Sejčka zbyla role brankáře na mne, protože Rolas je daleko platnější v útoku. Což také potvrdil naším jediným gólem,“ objasnil Lašák, proč se ocitl mezi třemi tyčemi.

Hokejisté přenášeli své přednosti i na zelený trávník. Útočník Zdeněk Ondřej vynikal svou dravostí a důrazem před bránou. Útočník Tomáš Rolinek motal hlavu zadákům vytříbenou technikou i rychlým během. Obránce David Havíř předváděl svou poziční hru a gólman Ján Lašák magnetizoval střelce Tesly výborným postřehem.